Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBBOkulu Forum Kuralları
#1
MyBBOkulu'nun kuralları az ve özdür. Bu kurallara uymayan kullanıcılar hakkında yönetici kendi insiyatifi doğrultusunda ceza uygulamakta özgür bırakılmakla birlikte verilen cezaların doğruluğu kontrol edilmektedir.
Forum Kuralları:
1. "Saygı göster ki saygı göresin." Karşınızdaki kişinin görüşüne saygı duymalı, onu görüşü yüzünden eleştirmemelisiniz. Renkler ve zevkler tartışılmaz.
2."Kraldan çok kralcı olma." Uygunsuz gördüğünüz bir kullanıcıyı kibar dille uyarmanızda bir sakınca yok lakin doğru olan bunu yönetimdeki uygun görevlilere bildirmenizdir. Kraldan çok kralcı olmayın, kimseyi rencide etmeyin.
3."Tartışma var, siyaset yok."  Forumlar tartışmak içindir, uygunsuz kelimeler kullanmadıkça karşı tarafı rencide etmedikçe tartışabilirsiniz. Tartıştıkça gelişir, geliştirirsiniz. Forumda kesinlikle siyaset yasaktır, siyasi görüşler forum girişinde kapıya bırakılır.
4."Küfür, hakaret kesinlikle yasak." Burası bir mybb destek forumu. İnsanların manevi değerlerine saygı duyun ve karşınızdakinin sizin kadar anlayışlı olmayacağını da düşünün. Bin düşün, bir konuş mantığı işe yarayacaktır.
5."Yorum spamına karşıyız." Biz anket forumu değiliz, "+1"  ": )" gibi mesajlar yasaktır. Bu tarz mesajlar veritabanını işgal etmekten başka bir işe yaramaz.
6."Reklam yasak" site tanıtım bölümümüz açılana kadar sitenizin reklamını yapmanız yasak. Bu kural açık ve net.
7. "İnsafiyet"  yetkililerimiz çok abartılmadığı sürece kendi insafiyeti doğrultusunda ceza vermek/vermemek arasındaki kararı verebilir.
8. "Dozunda eğlen" Forumda "kara mizah/dark humor" olarak adlandırılan (Ciddiyet ile anılan durumlar için yapılan mizah) türünde mizah kesinlikle yasaktır, kültür ve forum kurallarını aşmadığı sürece eğlenceli anılarınızı sakıncasız şekilde paylaşabilirsiniz.
9. "Irkçılık Yasaktır" Irkçılık forumumuzda kesinlikle yasaktır, forumumuzda millet ise vatandaşı olduğunuz ülke olarak görülmektedir.


Bu sitede kullanıcılar yaptıkları yorumlardan kendileri sorumludur. MyBBOkulu her yorumu kontrol edememekle birlikte oluşabilecek olumsuz durumlardan sorumlu değildir.

Resim
Resim
Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır...
MyBBOkulu Forum Kuralları
MyBBOkulu Üyelik Çeşitleri

Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi