Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Adı Hediyeli Yarışma
Eveet.. :Smile 

Zamanındasitemin olmasını çok isterdim. Ancak şimdi başkalarının hayallerini gerçekleştirmek, asıl hedefim. Yarışmamızdan bahsedecek olursak:

site uzantısını kendi belirleyebilir. seçenekler wordpress, blogspot ve mybb olacak.

1. 2 hafta içerisinde 500+ mesajı olan (konu-yorum farketmez) tek üyeye (siteismi.ml) hediye edilecek. Elbette site logosu olsun, temel ayarları olsun içinde olacak.

2. 2 hafta içerisinde 250+ mesajı olan (konu-yorum farketmez) tek üyeye (siteismi.cf) hediye edilecek. Temel ayarları yapılacak.

3. 2 hafta içerisinde 75+ mesajı olan (konu ağırlıklı) 2 üyeye (siteismi.tk) hediye edilecek.

Katılacak değerli arkadaşlar yorumlara 'katıldım' yazması yeterli.

'katıldım' yazdıktan sonraki konu veya yorumlar değerlendirilecektir.

Resim

İbrahim|13

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

İnstagram: @disstances
Mail: yazaribrahimgunes@gmail.com

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

Teşekkür verenler:
Keşke ".com/.net/.biz" gibi alan adları hediye etseydiniz, free olan şeyleri çekilişle vermek pek etik olmaz.

Resim
Teşekkür verenler:
yakında inşallah o da olur. Şuan kartımda sorun olduğu için alışveriş yapamıyorum.

Resim

İbrahim|13

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

İnstagram: @disstances
Mail: yazaribrahimgunes@gmail.com

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi