Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rehber Bölümünde yasaklı üye
Kurulumla ilgili sekmede MyBB de yeni olanların ilk tıkladığı konuda bize açıklama koyan üye yasaklı?
Pek hoş olmamış. Ya konu kalksın ya da başka bir yetkili o konuyu düzenlesin.
Teşekkür verenler:
Problemi daha açık bir şekilde anlatabilir misiniz?

Eğer yıkılmayan kalelere gereken özeni
göstermez iseniz, o kalelerin yıkılmaktan başka
çaresi olmayacaktır. - Burak TAYHAN

6 Aralık 2018, Perşembe. Saat: 22:03 itibariyle sitedeki aktif adminlik görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.
Teşekkür verenler:
(08-31-2018, 05:02 PM)a.f.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Problemi daha açık bir şekilde anlatabilir misiniz?

https://mybbokulu.com/showthread.php?tid=383 bu konudaki arkadaşın banlı olması arkadaşı rahatsız etmiş anladığım kadarıyla.
Teşekkür verenler: sniper
Eğer @novruz adlı üyemizin dediği gibiyse, durumu şöyle açıklayayım;

MyBB Okulu yönetimi üyeleri istediği gibi banlama yetkisine sahiptir, ancak biz yinede kurallar doğrultusunda ilerliyoruz.
Üyeyi banlayan kişi @ASi isimli adminimizdir, adaletsizlik yapmayacağının teminatını vermekle beraber biz bu forumu adaletsiz bir forumdan ayrılarak kurduğumuzu belirtmek isterim.
Konuyu düzenleme konusuna gelince de başka bir üye daha iyisini açana kadar konuya ellenmeyecektir, iyi günler.

K2: "Kraldan çok, kralcı olma"
https://mybbokulu.com/showthread.php?tid=52

6 Aralık 2018, Perşembe. Saat: 22:03 itibariyle sitedeki aktif adminlik görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.
Teşekkür verenler:
Şöyle izah edeyim. Forumunuz yeni ve alternatif bir forum olduğu iddiasıyla açılmış sanırım. Ne buradan ne de diğer forumdan kimseyi tanımıyorum.
Açtığınız başlık ''sizi dinliyoruz'' olduğundan ve MyBB kullanımında yeni olanların bir başvuru kaynağı olma özelliğinizden ötürü tıkladığımız ilk başlıklardan biri MyBB kurulumu ile ilgili olanlar.
Ancak burada kurulum anlatımı yapan ve MyBB konusunda tecrübeli gördüğünüz bir üye resimli bir anlatım paylaşmış. Dolayısı ile yeni üyeler bu üyeye soru sorma ihtiyacı duyduğunda üyenin yasaklı olduğu görülüyor. Bu da konuyu bilmeyen biz yeni üyelerin garibine gidiyor. (En azından benim) Paylaşımın altına bu konuda bir açıklama yazılsa iyi olur diye düşündüm ve bunu ilettim. Tercih sizin tabii.
İyi forumlar.
Teşekkür verenler:
Destek Ekibimiz boşuna yok, ve sadece destek ekibi değil diğer ekiplerimizde sizlerle ilgileniyor.
En ufak sorunuz için konu açabilirsiniz, bunun için bir sakınca yoktur.

Konu altına yazdığınız mesajlara da yine aynı şekilde cevaplayacağımızdan şüpheniz olmamasını diliyorum.

Sizi destek ekibi yetkisinde görmekten onur duyarım, neredeyse yetkililerin hiç aktif olmadığı bir ortamda sizin gibi bir ekip üyesi çok işime yarayacaktır.

Teşekkür verenler: minolta35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi