Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üçüncü havalimanının adı belli oldu
3. Havaalanına Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin verileceği iddialarına ilişkin olarak ise Elvan, 12 yıldan beri Recep Tayyip Erdoğan'ın bu ülkenin imarında, bu ülkenin kalkınmasında çok önemli bir rol oynadığını ifade etti. Elvan, milli gelir 4 kat arttıysa, bu ülkede istikrar oluşmuş ise ve halen güçlü bir şekilde gelişmeye devam ediyorsa, Türkiye olarak rekabet gücümüz artmış ise bunun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a borçlu olduğumuzu söyledi. 12. Cumhurbaşkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın görevine başlayacağını ifade eden Elvan, “Millet de zaten bunun cevabını verdi. Ne yapılsa azdır, diye düşünüyorum.” dedi. Kürsüden inerken gazetecinin yani havaalanına ismi verilecek mi? diye sordu. Elvan, “Evet” diyerek kürsüden indi.

kaynak ve daha fazlası

Kod:
http://www.milliyet.com.tr/ucuncu-havalimaninin-adi-belli-oldu/ekonomi/detay/1925059/default.htm

Kralı gelsin demeyi isterdim ama
Resim
<•••>
Teşekkür verenler:
Aynen, rakamla alakalı tek bir şey bile öğretilmeyen liseden üniversiteye geçmek için herşeyi rakamdan ibaret olan bir sınava giriliyor ama ülke halen gelişiyor.

(Sağlık Lisesi)

Resim

Burak TAYHAN | Admin Yardımcısı
Üye > Destek E. > Destek E. LİDER > Admin Yardımcısı

#kalplerberaber
NUTUK okuyun NUTUK.
Satın Almak İçin > Gençler İçin Fotoğraflar ile Nutuk (Mustafa Kemal ATATÜRK)

DR İÇİN 150TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KULLANABİLECEĞİNİZ İNDİRİM KODU:
KISA SÜRELİĞİNE GEÇERLİ : 30691411
Teşekkür verenler:
(09-13-2018, 09:01 PM)sniper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen, rakamla alakalı tek bir şey bile öğretilmeyen liseden üniversiteye geçmek için herşeyi rakamdan ibaret olan bir sınava giriliyor ama ülke halen gelişiyor.

(Sağlık Lisesi)
Tam olarak ne demek istediğini anlamadım. Sen üniversteyemi geçtin?

Resim
<•••>
Teşekkür verenler:
Hayır, bir arkadaşın yaşadığı durum.

Resim

Burak TAYHAN | Admin Yardımcısı
Üye > Destek E. > Destek E. LİDER > Admin Yardımcısı

#kalplerberaber
NUTUK okuyun NUTUK.
Satın Almak İçin > Gençler İçin Fotoğraflar ile Nutuk (Mustafa Kemal ATATÜRK)

DR İÇİN 150TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KULLANABİLECEĞİNİZ İNDİRİM KODU:
KISA SÜRELİĞİNE GEÇERLİ : 30691411
Teşekkür verenler:
(09-13-2018, 10:32 PM)sniper Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır, bir arkadaşın yaşadığı durum.

olabilir haksızlık çok

Resim
<•••>
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi