Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Kayıtlı olmayan kullanıcılara konu içeriğini gizleme [1.8.x]
Resim Eklenti ismi: Kayıtlı olmayan kullanıcılara konu içeriğini gizleme eklentisi
Resim Eklenti Yapımcısı: Sniper
Resim Türkçe Çeviri: Plugin zaten türkçedir, ufak alıntılar alıntılar yapıldığı için ingilizce kısımları çıkabilir.
Resim Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Resim
Resim Eklenti Versiyonu: beta
Resim  Test Durumu: Denenmedi, test edilmesi gerekiyor.
Resim Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.8.x - 1.6.x
Resim Eklenti Açıklaması: Sitenizden sizin üyelerinizin "özene, bözene" yazdıkları güzelim konuları, "emek hırsızı" iki üç insan çalmasın diye yapılmış bir plugin. Ne kadar caydırıcı olmasının tartışılmasıyla beraber, konu içeriğine bakmaya çalıştığınızda detaylı bir kayıt ol/giriş yap kısmı çıkmaktadır.
Eklenti Kurulumu: Upload klasörünün içindeki dosyaları forum dizinine bırakın.(public_html veya www) Admin panelinden eklentiyi aktifleştirin.

http://dosya.co/kv8rwwktgz49/Ziyertçiye_...).rar.html

TEST EDEBİLEN VARSA EKSİKLERİNİ, AÇIKLARINI VE VERİMLİ OLARAK ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI BELİRTSİN. İLK EKLENTİ YAPIMIM OLDUĞU İÇİN MUTLAKA AÇIK OLACAKTIR.

Eğer yıkılmayan kalelere gereken özeni
göstermez iseniz, o kalelerin yıkılmaktan başka
çaresi olmayacaktır. - Burak TAYHAN

6 Aralık 2018, Perşembe. Saat: 22:03 itibariyle sitedeki aktif adminlik görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.
Teşekkür verenler: Arsız-E
Zaten piyasada yaygın kullanımı olan bir eklenti. İnsanlar orijinal eklentiyi bırakıp neden seninkini kullansınlar? Ayrıcalığı var mı?
Teşekkür verenler:
Kendimi geliştirme amaçlı ilk eklentimi yaptım, geri dönüşler doğrultusunda daha da geliştirerek daha iyisini yapacağımı düşünüyorum

6 Aralık 2018, Perşembe. Saat: 22:03 itibariyle sitedeki aktif adminlik görevimden istifa etmiş bulunmaktayım.
Teşekkür verenler:
Link ?

Don't care.
Teşekkür verenler:
(12-15-2018, 01:07 PM)Poesla Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link ?

nası ya? koymayı unutmuşum, hemen ekliyorum.

Teşekkür verenler: Poesla
Bekliyorum.

Don't care.
Teşekkür verenler:
Teşekkürler

Kralı gelsin demeyi isterdim ama
Resim
<•••>
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi