Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ek Dosya Paylaşım Sorunu
İyi günler 

mybb forum sitemizde ek dosya ekleme sorunu yaşıyoruz bizim gibi bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı ve yardımcı olabilir misiniz kolay gelsin
Teşekkür verenler:
Yetkili arkadaşlarımız tarafından en kısa zamanda yardım desteği alacaksınız.

Kralı gelsin demeyi isterdim ama
Resim
<•••>
Teşekkür verenler:
Maalesef bu konuda bilgim olmadığı için yardımcı olamayacağım, @ASi nickli adminimiz büyük ihtimalle yardımcı olacaktır.

Artık kalbini kırabileceğiniz bir burak yok, artık görebileceğiniz "en gaddar, en zalim ve en kibirli" insan olan burak var karşınızda.

Bilginize...
Teşekkür verenler: Arsız-E
Aldığınız hatanın resmini ve sitenizin linkini eklerseniz inceleyeceğim.

Resim
Resim
Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır...
MyBBOkulu Forum Kuralları
MyBBOkulu Üyelik Çeşitleri

İyi Günler yeni dosya eklemek istediğimizde ve yüklü olan dosyayı indirme hatalarını resim olarak mesaja yükledim site adımızı da size özel mesaj ile yazıyorum

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Teşekkür verenler:
Merhaba @zeynep.k ,

** 2. Sorun
Sitenizde admin paneline girin (eğer değiştirmediyseniz sitenizinadi.com/admin/ şeklinde girebilirsiniz)
Forum Ayarları >> Kullanıcı Giriş ve Kayıt Ayarları
>> Üye Kayıtları için Onay Metodu Seçiniz (Anında Aktif'i seçin)
Ardından;
Kullanıcılar & Gruplar'a girin >> Üye grubunu seçin >> Kullanıcı grubunu düzenle >> Forumlar ve Mesajlar'a tıklayın
>> Ek dosyaları indirebilir mi? Seçeneğine tik atın.
Güncellediğiniz seçenekleri aşağıdan kaydetmeyi unutmayın.
Böylelikle artık üyeleriniz dosyaları indirebilir.

** 1.Sorun
Eklemek istediğiniz dosya türü ile sizin panelden izin verdiğiniz dosya türleri uyuşmuyor.
Eklemek istediğiniz dosya türü ne ise (Örneğin pdf ise) "mybb pdf dosya eki" aramasını google'dan takip ederek nasıl izin vereceğinizi öğrenebilirsiniz.

Resim
Resim
Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır...
MyBBOkulu Forum Kuralları
MyBBOkulu Üyelik Çeşitleri

İyi Günler bir konuda yardımcı olursanız sevinirim forumda bahsetmiştim mybb tabanlı forumumuz var güncellemeler de dosya ekleme sorunu yaşamaya başladık ekli dosyaları artık açabiliyoruz ona çözüm bulduk dosya eklemek içinde ekleme yapılabilen bir forumun "attachtypes " veri tabanı dosyası gerekiyor sizin için sıkıntı yoksa verebilir misiniz dosya eklemek bizim forum için önemli bir konu teşekkürler
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi